robot kabin kapısı

ROBOT KABİN KAPISI

robot kabin kapısı :

Robot kollar ve robotik mekanizmalar ile üretim yapan endüstriyel üretim hatlarına hızlıca entegre olabilen özel emniyet sensörlerini tüm otomasyon uygulamalarında kolayca kullanılır.

Robot kabin kapılarının iç kısımlarında kullanılan alan tarayıcılar, alan koruma sensörleri ile uyumlu çalışması sayesinde  müdahale anında veya standart çalışma prosesleri esnasında olası kazalar minimuma indirgenir.

1000 mm ile 2000 mm arasında müşterilerimizin özel ölçü talep edilebilmekte olup, uygulamada 2000 mm uzunluğundaki boy fotoseli sensörü ile kabin içine giriş çıkışlarda tehlike gideril. Robot sistemler yüksek hızlı pvc robot kabin kapısı kapandığı anda insan için tehlikeli eksen dönüş hareketleri yapabildiğinden kabin içindeki lazer alan tarayıcı sensörler ile de uyumlu çalışarak sky-e markalı sensörler istenen otomasyon projelerine kolayca entegrasyonu sağlanır.

 

robot kabin kapı, sağlam yapısı ve kolay yer değiştirmeye müsait oluşu ile robotik uygulamalarda verimi en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır.

robot kabin kapıları tamamıyla Türkiye üretimi ürünlerdir.

 

web site : www.peak-doors.com

linkend : (1) Peak Otomatik Kapı Sistemleri | LinkedIn

yüksek hızlı pvc robot kabin kapısı
yüksek hızlı pvc robot kabin kapısı
yüksek hızlı pvc robot kabin kapısı
robot kabin kapısı

 

Peak otomatik kapının, ürettiği ve temin ettiği yüksek hızlı pvc robot kabin kapıları fiziksel yaşamları boyunca emniyetli ve verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlamak amacıyla, satış sonrası hizmetlerine çok önemli yatırımlar yapmaktadır.