endüstriyel hangar kapısı

endüstriyel hangar kapıları

Endüstriyel Hangar Kapıları

Endüstriyel hangar kapıları hem rüzgar yüküne hemde ortam şartlarına dayanabilecek şekilde üretilmişlerdir . hangar kapıları’nın bir çok farklı özellikleri mevcuttur . Büyük açıklıkların kapatılması ve izolasyon gereksinimi çevre kirliliği kaynaklı endişeler gibi çok ağır endüstriyel koşullarda bile ağır bakımlar gerektirmeyen yıllarca kullanılabilen bir sistemdir. Hangar Kapıların’ da güvenlik en üst düzeyde tasarlanmıştır. Düşmeye karşı özel emniyet sistemi , manuel kapama ve açma sistemi , alev yürümez özel branda ve elektronik sistemi ile çok fazla tehlikeli çalışma ortamında bile kolay çalışma imkanı sunmaktadır. Endüstriyel hangar kapılar’ ının en önemli özelliklerinden 1 tanesinde izolasyonlu olmasıdır . Endüstriyel fabrikalarda iç ortam sıcaklığının korunması ve ortamın dışardan izole edilip üretimin artması temel amaçtır .  Bu sebepte hangar kapıları ortamın gerektirdiği şekilde yüksek izolasyon oranına sahiptir. ENDÜSTRİYEL HANGAR KAPILARI’NIN dayanıklılığı sertifikalıdır.

Endüstriyel uygulamalı Hangar kapılarının teknik özellikleri :

Endüstriyel hangar kapıları , özel ebatlarıyla ve ağır yapıları ile çok büyük açıklıklarda kullanılacak şekilde özel olarak tasarlanmışlardır. Bu kapılar Hangarlar , imalat sanayi , madencilik , tersane ve ağır sanayi gibi uluslararası iş güvenlik kurallarının uygulandığı ağır sanayi gerektiren yaygın tesislerinde kullanılmaktadır.

Endüstriyel Hangar Kapılarının Ürün özellikleri :

Bu ürünler genişlik 50.000 ve yükseklik 50.000 kadar yapılabilmektedir . Ürünlerde kullanılan malzemeler 1311 Kalite Galvaniz Çelik’tir. Branda 1 mm şeffaf camı 2 mm özel olarak yapılmakta olup kullanılan motor 5 kW ve 7.5 kW ithal marka ürünler olmaktadır , ürünlerin mevcut ölçülerine göre yapılmaktadır ve ekstra olarak boy fotoseli ve switch sistemi mevcuttur .

 

web sitemiz : www.peak-doors.com

Bizi inceleyebilirsiniz : (1) Peak Otomatik Kapı Sistemleri | LinkedIn

endüstriyel hangar kapıları
endüstriyel hangar kapıları
endüstriyel hangar kapıları
endüstriyel hangar kapıları