serie s schnellauftor spiraltor lager efa sst
STT13
turbo 1
TURBO 4
STT04
STT05

TURBO SPİRAL HIZLI KAPILAR

Turbo Spiral HIZLI Kapılar

Turbo Spiral Kapılar Ekstrüzyon, Sandwich Panel ya da metal çerçeveli branda bölmelerin özel tasarım spiral salyangoz yuvaya birbirlerine temas etmeden toplandığı ve bir kanal içerisinde 2,5mt/sn hızla aşağı-yukarı hareket ettiği kapı sistemleridir. Tesis içerisinde veya dışında güvenli ve hızlı trafik akışının sağlanması için kullanılır. Bu sayede işletmelerde zaman ve enerji kaybını azaltarak tasarruf sağlar.

Aluminyum Ekstrüzyon ya da poliüretan dolgulu sandwich panelleri, alüminyum dikmesi ile yekpare bir görünüm veren Peak Doors Turbo Spiral Kapılar sadece endüstriyel tesisler için değil estetik ve modern görünümü ile çok yoğun araç trafiğine sahip prestij binaların garaj kapıları olarak da kullanılmaktadır.

Bölmeli yapısı ve güçlü dikme sistemi ile zorlu hava koşullarında kapının sağlıklı çalışmasına imkan veren Turbo Spiral Otomatik Kapılar bölme tipine ve kapının ebadına göre 138 km/h rüzgar dayanımı sağlar.

Özel tasarlanmış kontrol ünitesi ve güncel güvenlik ekipmanlarıyla birçok otomatik geçiş sistemine uyumludur. Teknolojik hız sürücüsüyle kapıların açılıp kapanma hızları ayarlanabilir. Kapı bu hareket hızlı ile bulunduğu ortamın hava akımı, toz, nem, gürültü ve görüntü kirliliğine karşı izolasyonunu sağlar.

 

TURBO SPİRAL HIZLI KAPI TEKNİK ÖZELLİKLER