Kendini Tamir Eden Hızlı Fermuarlı Kapı

Kendini Tamir Eden Hızlı Fermuarlı kapı

Kendini Tamir Eden
Hızlı Fermuarlı Kapı:

Peak kapı-Zipper, emsallerinde bulunmayan özel kolonlu fermuar ve esnek ray sistemleri sayesinde, sistem üzerine aldığı darbe sonrasında perde sistemi raydan çıkar. Sistem servis gerektirmeden otomatik olarak perdeyi yukarı sararak tekrardan özel rayına oturtur ve kendisini tamir eder. Bu sayede zamanlada üründe deformasyon olmaz. Özel Galvaniz dikmeleri sayesinde hasar almayan, Şiddetli çarpmalarda perdenin yerinden tamamen çıkmasını ve tekrar yerine girmesini sağlayan yan galvaniz dikme sistemidir. Güçlü fermuarlı kolonları ve özel esnek ray sistemleri sayesinde rüzgar ve basınç mukavemeti en üst düzeyde olmaktadır. Branda içinde herhangi bir metal bar ve yedek parça kullanılmadığı için servis gerektirmeyen özel kapı hakkında web sitemizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kendini Tamir EdenHızlı Fermuarlı Kapı
Kendini Tamir Eden
Hızlı Fermuarlı Kapı

Kendini Tamir Eden
Hızlı Fermuarlı Kapı Avantajları:

  1. Kendini Tamir Eden Hızlı Fermuarlı kapı, Özel dikmeleri sayesinde hasar almayan, Şiddetli çarpmalarda perdenin yerinden tamamen çıkmasını sağlayan yan dikme sistemi.
  2. Kendini Tamir Eden Hızlı Fermuarlı kapı, Perde içinde herhangi bir metal bar ve yedek parça kullanılmadığı için servis gerektirmeyen özel kapı.
  3. Kendini Tamir Eden Hızlı Fermuarlı kapı, Esnek perde sistemi sayesinde çarpmalar sonucu iş akışınızı durdurmayan veya yavaşlatmayan kendini tamir eden kapı.
  4. Kendini Tamir Eden Hızlı Fermuarlı kapı, Yüksek rüzgar basıncından özel yapısı sayesinde etkilenmez, herhangi bir bar sistemi kullanılmadığı için, aşırı rüzgar basıncında tamir gerektiren bükülme ya da kırılma gibi servis gerektiren durumlar görülmez.

web site : www.peak-doors.com

BİZİ İNLEYECEBİLİRSİNİZ. Peak Otomatik Kapı Sistemleri | LinkedIn