hızlı pvc sarmal kapı

HIZLI PVC SARMAL KAPI

Yüksek Hızlı PVC kapılar

Genellikle Dünya üzerinde endüstriyel tesisler, fabrikalar, gıda işletmeleri , depo alanları, üretim alanları, otomotiv servislerinde, soğuk hava depoları , hastaneler , ilaç fabrikaları , hangarlar ‘da hızlı açma kapama özelliği sayesinde zaman kayıplarını en aza indiren kapı sınıfıdır.

Yüzeyi PVC brandadan oluşur ve 900 gram panama desenlidir. Kullanmış olduğumuz brandaların her rengi mevcut olup ürünlerimiz İthaldir.  Brandalarımızın üzerinde olan şeffaf cam 1 mm olmakta olup Fransa’dan ithal ediyoruz . Hızlı PVC Sarmal Kapıların dikmeleri alüminyumdur .

Hızlı PVC sarmal kapılarda kullanmış olduğumuz panolar 2 çeşitte ayrılmaktadır , bunlardan birisi Hız sürücülü diğeri ise Hız sürücüsüzdür. Açılma süreleri 0,70m/sn. SABİT HIZ, SÜRÜCÜ İLE 1,2mt/sn. HIZA AYARLANABİLİR.

Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz motorlar Varvel , Volt veya Gamak motor olup bunlar  0.55 kW – 0.75 kW ve 1.5 kW olarak kapıların boyutlarına göre 3 ayrılmaktadır.

PEAK-RMS kendi üretimimiz olan switch sistemi ile kapı bitim noktalarında hassasiyet sağlar. PEAK-RMS redaktörle motor ve fren sistemi çok yoğun kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir. PEAK HIZLI PVC BRANDA Kapıların ’in özel tasarımlı kontrol panosu kullanım kolaylığı sağlar.

PEAK-ROLL Çıtalı ve mukavemetli yapısı, dinamik ve kompakt dizaynının yanı sıra, çok yoğun trafikte çalışma performansı ile benzersiz bir ürün olup kontrollü geçiş sağlar.

Standart emniyet fotosel sistemi sayesinde kapı hareket halindeyken insan geçmesi halinde çarpma riskini minimize eder. Ürünlerimizin bir çok opsiyonu mevcuttur. Hızlı PVC branda kapılarda Galvaniz ön kapak , Galvaniz motor kapak , metal kütle detektörü – radar kumanda radyo vb. bir çok ürün mevcuttur.

hızlı pvc sarmal kapı
hızlı pvc sarmal kapı

Sarmal Kapı avantajları  :

Peak hızlı pvc sarmal kapı’da , otomasyon sisteminin bir parçası olarak
hareketli bantlardaki ürünlerin üretim ve sevkiyat arasındaki sürekliliği,
izolasyonu ve güvenliği garanti altına almaktadır. En önemlisi Konveyör kullanılan sistemlerde, bir alandan diğerine istenmeyen malzeme geçişini engellemektedir.
Her türlü otomasyon sistemlerine bağlanarak, istenilen zaman aralıklarında,
istenilen şekilde çalışması sağlanabilir. Bu şekilde üretiminize tam uyum
sağlayarak enerji ekstra yogunluk ve zaman kaybınızı asgariye indirir.

(1) Yayınla | Akış | LinkedIn Ürünlerimizle ilgili video izleyebilirsiniz.

Hızlı PVC branda kapı 1 tane videomuz ektedir. Ölçüsü 1000 * 1000 ‘ fuar kapımız.

Hızlı PVC branda fuar kapılarının her rengini size özel üretebiliriz.

 

(1) Peak Otomatik Kapı Sistemleri | LinkedIn HIZLI PVC SARMAL KAPI bağlantımız.

 

web site : www.peak-doors.com

 

HIZLI PVC (BRANDA)KAPI
HIZLI PVC (BRANDA)KAPI

21

GÖRSELDEKİ YURT DISI 4000 * 4000  Özel ürünümüz.

Emniyetli kilit sistemi sayesinde manuel KAPI sistemleri barelli zemin profili ile kilitlenebilmektedir alt profil ve sürgülü kilit sistemi ek olarakta sunulmaktadır.

Hareket yayları hırsızlık engelleyici biçimde sabitlendiği için ekstra güvenliklidir.
Ekran Goruntusu 288
Hızlı pvc kapılar için kullanılabilecek , opsiyon ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir